İstanbul'dan sonra Bursa'ya geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Bursa, Düzce, Karabük, Bartın, Kırıkale, Zonguldak, Sakarya, Ankara ve Bolu ile Batı Karadeniz'in iç kesimlerine kuvvetli sağanak ve gökgürültülü sağanak yağış uyarısı yaptı.

İstanbul'dan sonra Bursa'ya geliyor
- A +

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü; Batı Karadeniz’in batısı ile İstanbul,Bursa, Kocaeli, Sakarya, Kırıkkale ve Afyonkarahisar çevrelerinde görülecek kuvvetli yağışların sel ve su baskınlarına yol açabileceği konusunda uyarıda bulundu.

Özellikle öğle saatlerinden sonra Bursa'yı şiddetli yağış bekliyor Meteoroloji Bursalıları şiddetli yağış ve sel baskınlarına karşı uyardı.

Bu uyarıların ardından İstanbul’da aniden bastıran şiddetli yağış suyla dolan Kartal D-100 Karayolu’nun çift yönlü olarak trafiğe kapanmasına neden oldu. Yolda kalan araçların çekilmesiyle D-100 Karayolu’nda ulaşım tekrardan sağlanmaya başlandı. 


Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarılarının ardından İstanbul’a beklenen yağmur geldi. Sabah saatlerinde bastıran sağanak yağış nedeniyle Kartal D-100 Karayolu’nun suyla dolmasıyla trafik çift yönlü ulaşıma kapatıldı. 

Yağış İstanbulun ardından Bursa'ya geliyor. 

23 Haziran Salı GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLI 25

24 Haziran Çarşamba  GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLI 24

25 Haziran Perşembe GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLI 28 

Yorum Ekle

İlgili Haberler