Işın Karaca, 14 gün kuralına uymadı mı?

Sevgilisi Can Yapıcıoğlu ile birlikte gittiği Amsterdam dönüşü 14 günlük karantina kuralına uymadığı konuşulan Işın Karaca, iddialara yanıt verdi.

Işın Karaca, 14 gün kuralına uymadı mı?
- A +

 

DÖNDÜKTEN 5 GÜN SONRA
"Dünyanın geçtiği bu zor süreçte, bilinçsiz bir insan olmadığımı bunu yazan arkadaşlara iletmek isterim. Biz döndüğümüzde karantina yoktu. Tabii ki kontrolüme gidecektim. Hala süreç devam ediyor. Resmi bir bildirim gelmemişti. Biz gittiğimizde hiçbir yer kapalı değildi. Biz döndükten 5 gün sonra oldu her şey."

KENDİMİZİ KARANTİNAYA ALDIK
"Buna rağmen biz yurtdışından döndükten sonra kendimizi karantinaya aldık. Çin'de patladığı andan itibaren bütün önlemlerin alınması için en başta koşan insanım ben. Annemler İngiltere'de mahsur kaldı. Oğlum Kıbrıs'ta o da karantinada.Biz buradayız..."

BENİM EVİMDE ÇOCUK VAR
"Böyle saçma sapan şeylerle insanları hedef göstermelerine gerek yok. Karantinamızın bitmesine 4 gün kaldı. Benim evimde çocuk var, böyle bir şey mümkün mü? İnsanları böyle karalamaları çok saçma. Hepimiz gerçekten çok ama çok fazla dikkatli olmak zorundayız."

KAFELERDE FİNK ATANLARA HESAP SORUN
Bize sarana kadar yasak olduğu halde sahneye çıkıp riski arttıranlara hesap soracaksınız!! Evden çıkmayın, temasta bulunmayın dediği halde kafelerde fink atanlara hesap soracaksınız!Biz gayet bilinçli, kendi ve sosyal çevremizin sağlığına önem veren insanlarız!Herkese sağlık diliyoruz.

İlgili haber için tıklayın.

Tom Hanks ve eşi koronavirüse yakalandığını açıkladı

Yorum Ekle

İlgili Haberler