İşadamının feci ölümü!

Bolu'da fabrikasından çıktıktan sonra kavşaktan D-100 karayoluna girmeye çalışan işadamı Hasan Ali Şenyürük yönetimindeki otomobile, hızla gelen cip çarptı. Hurdaya dönen otomobildeki işadamı Şenyürük yaşamını yitirdi, 2 kişi de yaralandı.

İşadamının feci ölümü!
- A +

 

Kaza saat 14.00 sıralarında D-100 karayolu Bolu Organize Sanayi Bölgesi kavşağında meydana geldi. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Ema Tesisat ve Endüstriyel Cihazlar Sanayi A.Ş.’nin sahibi olan Hasan Ali Şenyürük, yönetimindeki Otomobille kavşaktan D-100 karayoluna çıkmak istedi. Şenyürük’ün otomobiline, bu sırada hızla gelen Osman Küçükçelik yönetimindeki Avusturya plakalı cip çarptı. Cipin önünde yaklaşık 20 metre sürüklediği otomobil hurdaya döndü. İşadamı Hasan Ali Şenyürük kaza yerinde yaşamını yitirirken, cipteki Osman Küçükçelik ile eşi Yaşar Küçükçelik yaralandı. 112 Acil ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından İzzet Baysal eğitim ve Araştırma Hastanesi Köroğlu Ünitesi’ne kaldırılan 2 yaralı tedavi altına alındı.


BÜYÜK KURUMLARA ÜRÜN VERİYORDU

Kazayı duyan Ema Tesisat fabrikasının çalışanları olay yerine koştu. Patronlarının kazada yaşamını yitirdiğini gören işçiler, şoke oldu.

Kazada yaşamını yitiren Hasan Ali Şenyürük’ün, Bolu’nun yanı sıra İstanbul’da bulunan fabrikalarında silikon izolasyonlu kablolar, silikon profiller, havalimanı ve helikopter pist aydınlatma elemanları ürettiği, Devlet Hava Meydanları İşletmesi, Türk Hava Kuvvetleri ve Türk Deniz Kuvvetleri gibi önemli kurumlara ürün temin ettiği öğrenildi.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorum Ekle