“İpek Adam” görevinin başında

Türkiye'nin en iyi zeminine sahip Bursa Atatürk Stadyumu'nun çim uzmanı Muhittin İpek istifa etti. Ancak Bursaspor Başkanı Bölükbaşı’nın ricası üzerine görevde kalmaya karar verdi.

“İpek Adam” görevinin başında
- A +

 

Dün akşam saatlerinde istifa ettiği öğrenilen Muhittin İpek, hakkında yayınlanan haberlerle ilgili olarak şu yorumu yaptı:

“27 Mayıs günü görevim gereği ve hizmetim açısından belirtilen şartlarda kulübe yararlı olamayacağımı anlayınca, işimin zorluğu ve hassasiyetini belirterek Bursaspor Kulübü açık tesisleri birimi sorumluluğu görevimden istifa ettiğim. İstifa ettiğim akşam sayın başkanımız Recep Bölükbaşı beni aradı, istifamı kabul etmediğini, yapılan hata varsa giderileceğini belirterek devam etmemi, istifamı geri almamı söyledi. Ben de duyarlılığına ve personeline sahip çıktığı için kendisine teşekkür ettim. Şu an üzülen ve sevinen dost ve arkadaşlarıma duyurulur, görevimin başındayım. İnşallah 8 Ağustos açılış maçını oynatmak için tüm imkanlarımızı ve mesaimizi kullanarak çalışıyoruz. Beni arayarak destek olan kalmam için rica eden iş arkadaşlarıma ve dostlarıma teşekkür ederim iyi ki varsınız.”

Yorum Ekle

İlgili Haberler