İntiharı film izler gibi izlediler

Kayseri'de intihar girişiminde bulunan şahsı polis ekipleri ikna edebilmek için uzun süre uğraşırken, meraklı vatandaşlar ise cep telefonları ile olanı biteni görüntüleme yarışına girdi

İntiharı film izler gibi izlediler
- A +

 

Edinilen bilgiye göre Seyitgazi Mahallesi'nde E.A.'nın, Kayseri ve Civarı Elektrik Şirketi T.A.Ş.'nin 4 metre yükseklikteki duvarına çıkarak intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. 

Yapılan ihbar sonrasında olay yerine polis, itfaiye ve 112 ekipleri sevk edildi.Yaklaşık bir saat süren ikna girişimleri sırasında E.A., elindeki jiletle kendine zarar verdi.

Kanlar içindeki gence, sigara ikram edildi. Bu sırada meraklı vatandaşlar cep telefonları ile olanı biteni görüntülemeye çalışırken, iş yerindeki çalışanlar da endişe içinde olup biteni izledi.

Bazı vatandaşlar da ellerinde çay, film seyreder gibi güle oynaya olayı takip etti. Yapılan ikna çabaları sonrasında 200 TL karşılığında inmeyi kabul eden E.A.'ya ilk müdahale olay yerinde bulunan 112 ekipleri tarafından yapıldı. Yapılan müdahale sonrasında E.A., Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yorum Ekle