İki kurumun işbirliğiyle çiftçiye ödeme kolaylığı

CLK Uludağ Elektrik, tarımsal sulama müşterilerine faturalarını 6 aya kadar varan vadelerle ödeme imkanı sunuyor.

İki kurumun işbirliğiyle çiftçiye ödeme kolaylığı
- A +

 

CLK Uludağ Elektrik Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Yalova’da bulunan tarımsal sulama müşterilerine Denizbank’ın Üretici Kartı ile faturalarını 6 aya varan vadelerle ödeyebilecek.

Enerji sektöründe faaliyet gösteren CLK Uludağ Elektrik, Denizbank ile üreticilere ödeme avantajı sağlayan işbirliği gerçekleştirdi. İşbirliği çevresinde, CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ’den tarımsal sulama amaçlı elektrik kullanan üreticiler, elektrik fatura bedellerini üretici kart ile 6 aya varan vadelerle ödeme imkanına sahip olacak.

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen imza törenine Denizbank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun ve Denizbank Marmara Bölge Müdürü Burak Bozkaya, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Alacak Yönetimi Direktörü Serhat Karakoç, Muhasebe Finans Direktörü Seçil Koyunlu katıldı.

Törende konuşan CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, üreticilere ödeme kolaylığı sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Tarımsal sulama müşterilerinin faturalarını 6 aya varan vadelerle kolaylıkla ödeyebileceğini kaydeden Aytac “Tarımsal sulama çiftçilerimiz nakde hasat döneminde ulaşıyorlar ama maliyetleri aylık oluyordu. Bu nedenle ödemede zorluk yaşayabiliyorlardı. Bu karttan, faaliyet gösterdiğimiz Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da tarımsal müşterilerimiz yararlanabilecek. CLK Uludağ Elektrik tahsilat ofislerinden tarımsal elektrik faturalarını üretici kartları ile 6 aya varan vadelerle ödeyebilecekler. Anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Denizbank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun ise, “Denizbank olarak tarımın ülke ekonomimize katkısının bilincindeyiz ve üreticinin zor günlerinde de yanındayız” dedi.

İlgili Haberler