"İki kocamla birlikte yaşıyorum"

Çukur dizisinde Ayşe karakterini canlandıran İrem Altuğ, önceki gece iki beyefendiyle birlikte kameralara yakalandı. Oyuncu, muhabirin sorularına "Bir şey yapmıyorum, kocalarımla yaşıyorum. İki kocamla birlikte yaşıyoruz" şeklinde cevap verdi.

"İki kocamla birlikte yaşıyorum"
- A +

 

Çukur dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran İrem Altuğ, önceki gece iki beyefendiyle birlikte objektiflere takıldı.

"İKİ KOCAMLA BİRLİKTE YAŞIYORUZ"

Magazin Burada adlı magazin sayfasında yayınlanan habere göre, flaşların patlamasıyla şoke olan oyuncunun yanındaki iki beyefendi dikkat çekti. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden ünlü oyuncu sorulara "Bir şey yapmıyorum, kocalarımla yaşıyorum. İki kocamla birlikte yaşıyoruz" şeklinde yanıt verdi. İrem Altuğ, yanındaki iki beyefendiyi"Bu eski kocam, bu yeni kocam. Biz böyle yaşıyoruz" diyerek tanıttı.

ŞAKA YAPTIĞINI ÖNE SÜRDÜLER

İrem Altuğ'un o anlara ait videosu kısa sürede sosyal medyada onlarca yorum geldi. Birçok kullanıcı oyuncunun muhabirlere şaka yaptığını, söylediklerinde ciddi olmadığını öne sürdü. Öte yandan oyuncunun Instagram'da da zaman zaman bu tarz esprili paylaşımlar yaptığı göz çarptı.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı GökHan 19 Eylül 2021 11:59 Kadın çukur dizisinde oynaya oynaya çukurlaşmış.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Siyami 19 Eylül 2021 12:19 Bu tür şeylerin şakası bile kötü daha dikkatli konuşmalı

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı OĞUZ 20 Eylül 2021 22:48 haber yapacağız diye insanların özel hayatının içine giren ağzının içinde bitiveren evini, tatilini , havuz başını dikizleyen magazincilere verilmiş güzel bir cevap

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Emin 19 Eylül 2021 18:30 Bravo! boyle kendine guvenc icinde kizlarimizin olmasi guzel

İlgili Haberler