İdris Sevinç: Tüzük değişmeli!

İdris Sevinç, Bursaspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu başkanlığına aday olduğunu daha önce açıklamıştı. Bursa.com’u ziyaret eden İdris Sevinç, Divan Başkanlık Kurulu seçimi ile ilgili açıklamalar yaptı.

İdris Sevinç: Tüzük değişmeli!
- A +

 

İdris Sevinç Bursa.com’u ziyaretinde ‘’Bursaspor Divan Kurulu üyelerinin seçime tam katılım göstermesini bekliyoruz. Genel kurul katılımı tüm üyeler için bir vefa borcu ve sorumluluktur. Susan değil, konuşan bir divan kurulu olması için çalışacağız’’ dedi.

Bu genel kurulun bir çok açıdan önemi olduğunua dikkat çeken Sevinç, ‘’Yeni seçilecek olan kurulun görev ve yetkilerini, proje üreten ve kaynağı divan kurulu olan bir yönetim olarak belirlemek istiyoruz. Bursaspor nasıl bizlerin ortak paydası ise tüm camia olarak bu projelerin içinde olmalıyız. En önemli konulardan biri de tüzük konusudur. Tüzük değişiminin olması gerekiyor. Sicil kurulunun tekrar oluşumunu planlıyoruz. Divan kurulu üyeleri düşünceleri açıkça söyleyebilmeli. Kurul üyeleri paylaşımcı olmalı. Susup oturan bir divan kurulu olmamalı. Konuşan, projeler üreten bir kurul olmalıyız. Yönlendirilen değil, yönlendiren bir kurul olmalıyız’’ açıklamasını yaptı.

Bursa.com ziyaretini hayırlı olsun dilekleri ile bitiren İdris Sevinç, Bursa.com Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Kolaylı  ve Genel Yayın Yönetmeni İhsan Bölük ile hatıra fotoğrafı çekinerek tüm ekibe başarılar diledi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler