sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Her yerde aranıyordu Bursa'da yakalandı

Bursa'da, 12 yıldır firari olan ve hakkında 21 mahkemece verilen toplam 48 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis ile 124 bin 400 TL adli para cezası bulunan Türker Uluca (51), arkadaşının iş yerinde polis ekiplerince yakalandı.

Her yerde aranıyordu Bursa'da yakalandı
- A +

 

İl Emniyet Müdürlüğü Yıldırım Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Suç Önleme ve Soruşturma (SÖS) Büro Amirliği ekipleri, daha önce kamu kurum ve kuruluşlarındaki tüzel kişilikleri kullanarak, resmi belgelerde sahtecilik yaparak defalarca dolandırıcılık suçuna karışan ve 12 yıldır firari olarak aranan Türker Uluca'nın Osmangazi ilçesi Atıcılar Mahallesi Kaynak Çıkmazı'nda arkadaşına ait iş yerinde gizlendiği yönünde ihbar aldı.

İhbarı değerlendiren ekipler, söz konusu adrese operasyon düzenledi. Operasyonda firarı Uluca, yakalanarak gözaltına alındı. Ekipler tarafından Uluca hakkında UYAP üzerinden yapılan sorgulamada, firari şüphelinin 21 mahkemeden toplam 48 yıl 8 ay hapis, 124 bin 400 TL de adli para cezası aldığını belirledi.Uluca emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Savcılık sorgusunun ardından mahkemeye sevk edilen Uluca, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlgili haber için tıklayın.

Virüse 193 can daha verdik

Yorum Ekle

İlgili Haberler