Helin Avşar mayosuyla amuda kalktı sosyal medya yıkıldı!

Hülya Avşar'ın kız kardeşi olarak tanınan Helin Avşar şu sıralar ablasıyla tatilde. Tatil paylaşımlarıyla ilgi odağı olan Helin Avşar son olarak yaptığı 'sabah rutini' paylaşımıyla gündem oldu. Helin Avşar mayosuyla amuda kalktığı pozu sosyal medya hesabından paylaştı. Beğeni yağan Helin Avşar'ın pozuna övgüler yağarken 'ne kadar zayıfsın' yorumları da geldi. Geçirdiği estetik operasyonlarla oldukça değişen ve zayıflayan Helin Avşar'ın eski halinden eser yok.

Helin Avşar mayosuyla amuda kalktı sosyal medya yıkıldı!
- A +

 

Hülya Avşar'ın kız kardeşi olarak tanınan Helin Avşar şu sıralar ablasıyla tatilde. Tatil paylaşımlarıyla ilgi odağı olan Helin Avşar son olarak yaptığı 'sabah rutini' paylaşımıyla gündem oldu.Bir yandan tatil yaparken bir yandan da sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla takipçilerinin beğenisini kazanan Helin Avşar, geçen gün ablasının çektiği bikinili bir karesi ile gündeme gelmişti.Karantina sürecinin ardından yeni normale alışmaya çalışan Helin Avşar, bayramı ailesiyle birlikte geçirmiş ve ablası Hülya Avşar'la bir araya gelmişti.Helin Avşar mayosuyla amuda kalktığı pozu sosyal medya hesabından paylaştı.

Beğeni yağan Helin Avşar'ın pozuna övgüler yağarken 'ne kadar zayıfsın' yorumları da geldi.Helin Avşar amuda kalktığı kareyi "sabah rutini" notu ile paylaştı.Geçirdiği estetik operasyonlarla oldukça değişen ve zayıflayan Helin Avşar'ın eski halinden eser yok.

İlgili haber için tıklayın.

İçişleri Bakanlığından 81 il valiliğine genelde

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı emin 05 Ağustos 2020 21:27 marifet duvara yaslanmadan kalkmak helin hanım, böyle ninem de yapar

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Serbest meslek 06 Ağustos 2020 17:40 Bu resime beğeni yağmuru yapan takipçilerin de aklına limon sıkayım.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Emine fakili 08 Ağustos 2020 14:39 Güzel olmuş.masaalllah tebrikler

İlgili Haberler