HDP'ye bu sözlerle yüklendi!

Davutoğlu, partisinin Nevşehir mitinginde HDP sonrası yapılan suçlamalara cevap verdi.

HDP'ye bu sözlerle yüklendi!
- A +

 

Davutoğlu'nun konuşmasından satırbaşları;

Nevşehir'e her geldiğimde dürüstlüğüne hayran kaldım. 7 Haziran seçimleri tarihi bir seçimdir. Türkiye'nin her yerinde vatandaşlarıyla buluşan parti AK Parti'dir. Bu bayrağı Türkiye'nin her yerinde dalgalandıracak mıyız? Çünkü bizim için her yer Türkiye'dir.

FIRSAT BU FIRSAT DEYİP SUÇ YÜKLÜYORLAR

İçişleri Bakanımıza sorumluları bulun talimatı verdim ama HDP üzerinden gelen açıklamaları gördük. Fırsat bu fırsat deyip bize suç yüklemeye çalışıyorlar. Biz bütün bu saldırıları şiddetle kınıyoruz. Biz her zaman barış yolcusuyuz başı dik olanız. AK Parti Genel Başkanı olarak söylüyorum hiçbir AK Partili gerginliğin parçası olmadı olmayacak.

KOLTUĞA YAPIŞMIŞLAR KALKAMIYORLAR

CHP, MHP oyun düşmezse koltuğu bırakmam diyor. HDP Eş Başkanı barajın altında kalmamızın suçu bendeyse bırakırım diyor. Onlar koltuğa yapışmışlar. Bizim için hizmet edecek çok günler var. Bunlar için koltuk önemli bizim için millet önemli. 7 Haziran'dan sonra ikinci atılım dönemi başlıyor. Bir anlamda ikinci yarı bitiyor. Biz milletimizle çıkacağımız maçlarda nice maçlar kazanacağız.

BUNLAR ETP'DİR

MHP 2002 yılında daha önünde bir buuçuk yıl varken sizi bırakıp gitmedi mi? Şimdi ETP'yi kurdular yani Eski Türkiye Partisi. Bunlar koalisyon peşinde, eski Türkiye peşinde. Eski Türkiye kalıntılarını tarihe gömecek miyiz? Eski Türkiye'yi tarihe gömeceğiz bir tarafta dörtlü çete diğer tarafta dimdik duran Elif gibi bir AK Parti var.

BORÇLANDILAR, BORCU BİZ ÖDEDİK

2002'de IMF'den borç dileniyorduk. Başbakan yardımcısı Bahçeliy'di. O borcu son kuruşuna kadar AK Parti ödedi. Devletin itibarını kim korudu?

Yorum Ekle

İlgili Haberler