sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


HDP'li adaydan: 'Eyy Hırsız...'

HDP İstanbul milletvekili adayı Ali Kenanoğlu, hırsıza Twitter'dan çağrı yaptı: ''Eyy hırsız! Pasaportumu, araç ruhsatımı, kimliğimi bari bir yere bırak.''

HDP'li adaydan: 'Eyy Hırsız...'
- A +

 

HDP İstanbul 3'üncü Bölge Milletvekili adayı Ali Kenanoğlu, geçen cuma günü Esenyurt'taki Doğan Araslı Bulvarı'ndaki bir sokakta özel otomobilini park ettikten sonra HDP'lilerle birlikte bölgede seçim çalışması yapmaya başladı.

Kenanoğlu, bir süre sonra aracın başına dönünce camın kırıldığını, içindeki bir miktar para, bilgisayarının yanı sıra pasaport ve araç ruhsatının çalındığını görünce neye uğradığını şaşırdı.

 'EYY HIRSIZ! PASAPORTUMU, ARAÇ RUHSATIMI BARİ BİR YERE BIRAK''

Seçim çalışmasının yoğunluğu nedeniyle aynı gün polise gidip şikayetçi olamayan Ali Kenanoğlu, bugün Esenyurt Polis Merkezi'ne giderek şikayetçi olurken, Twitter hesabından "Eyy hırsız! Pasaportumu, araç ruhsatımı bari bir yere bırak" diye yazdı
 

HDP adayı Ali Kenanoğlu, AK Parti ve ülke yöneticilerinin saklanamaz boyutta olduğunu savunduğu yolsuzluk, din istismarı, dayanılmaz boyuttaki baskı politikalarını anlattıkları seçim kampanyası sırasında karşılaştığı olayın siyasi yönü olduğunu düşünmediğini söyledi.

Adli bir vaka olarak değerlendirdiği hırsızlık olayını gerçekleştiren kişi veya kişilerin bulunmasını umduğunu ekledi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler