Hatasının bedelini hayatıyla ödedi

TEM Otoyolu'nun Bolu kesiminde meydana gelen kazadan yürekleri burkan bir görüntü geldi. Hayatını kaybeden sürücünün emniyet kemerini arka taraftan taktığı öğrenildi.

Hatasının bedelini hayatıyla ödedi
- A +

 

TEM Otoyolu'nun Bolu kesiminde otomobilin devrilmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı. Otomobildekilerin emniyet kemerini arka taraftan taktığı öğrenildi.

Ankara yönüne giden Erdal Konağ idaresindeki otomobil, Yeniçağa gişelerine 3 kilometre kala kontrolden çıkarak devrildi.

Yaralanan sürücü ile beraberindeki 56 yaşındaki Huriye Konağ, sağlık ekiplerince İzzet Baysal Araştırma ve Uygulama Hastanesi Köroğlu Ünitesi’ne kaldırıldı. Huriye Konağ, müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.

Bu arada, otomobilin sürücü ve ön yolcu koltuk kemerlerinin, ikaz sesinin önlenmesi amacıyla arka taraftan takıldığı öne sürüldü

TRAFİK POLİSİ TEPKİ GÖSTERDİ

Kaza yerine gelen trafik ekibindeki bir polis memuru, kemerleri takılı oldukları yerden çıkararak, "Her zaman söylüyoruz, şu emniyet kemerlerini takın diye. Emniyet kemerinin hayat kurtardığını herkes bilmeli, öğrenmeli" ifadesini kullandı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler