Hande Yener coşturdu

Bu yıl 15'incisi düzenlenen Uluslararası Alanya Turizm ve Sanat Festivali kapsamında, ünlü popçu Hande Yener konser verdi.

Hande Yener coşturdu
- A +

 

Alanya Belediyesi'nin düzenlediği şenliğin ilk gününde yaklaşık 10 bin kişinin izlediği konser öncesinde Hande Yener'in oğlu DJ Çağın Kulaçoğlu sahneye çıktı. Hareketli parçalarla izleyenleri coşturan Kulaçoğlu, havai fişek gösterisiyle sahneyi annesine bıraktı. Ünlü popçu Hande Yener, mini şortlu siyah kıyafetiyle çıktığı sahnede hayranlarını şarkı ve danslarıyla coşturdu. Özellikle genç hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği konserde Hande Yener, sevilen şarkılarını seslendirdi.

KONSER ALANI SÖZÜ

Şarkılarından bazılarını hayranlarıyla birlikte seslendiren Hande Yener'e konser arasında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel teşekkür plaketi verdi. Plaketin ardından mikrofonu alan Başkan Yücel, konser alanının tamamen dolu olduğunu belirterek, "Geldiğimde gördüm ki bir o kadar insan da konser alanına giremeyerek geri dönmüş. Buradan söz veriyorum. 2 yıl içerisinde Alanya'ya dünyanın en büyük konser alanı kazandırmak benim boynumun borcu olsun" dedi.

Belediye Başkanı Yücel'in bu konuşmasının ardından ise festival etkiliğinin sunucusu Radyo D'nin 'Sarı Şeker' lakaplı programcısı Sema Eryiğit'in 'Konser alanının açılışını da Hande Yener konseriyle yapalım mı?'sorusuna Yener, "Seve seve. Böyle bir konser alanı en çok sanatçılarımıza ve sevenlerimize yarayacak. Bu ince düşüncesinden dolayı belediye başkanına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler