evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma evden eve nakliyatHalkın sorunlarını dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa Milletvekili Erkan Aydın, vatandaşlarla buluşup istek ve sorunlarını dinledi. Aydın, Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde milletvekillerine ayrılan odada, kendisinden randevu talep eden vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Halkın sorunlarını dinledi
- A +

 

Nilüfer Belediyesi’nin, Halk Evi’nde TBMM’de grubu olan partilere tahsis ettiği odalarda halk, milletvekilleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Türkiye’de bir ilk olan ve demokrasi kültürünü yerelden güçlendirmek için başlatılan proje kapsamında Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde milletvekillerine ayrılan odada CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın da halkla buluştu. Mecliste grubu bulunan 4 siyasi parti için açılan oda ve sekreterle milletvekillerini vatandaşlarla buluşturan Nilüfer Belediyesi’nin bu dönem ilk konuğu CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın oldu.

Kabul öncesi Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Aydın’ı ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Mecliste grubu bulunan diğer partilerin vekilleri için de çağrıda bulunarak, “Ben bugün burada halkla buluştuğu için Erkan Aydın’a teşekkür ederim. İnanıyorum ki sadece CHP milletvekilleri değil, aynı zamanda MHP, AK Parti ve HDP milletvekilleri de burada halkla buluşur. Nilüferliler ile Bursalılarla bir araya gelerek hem onların sorunlarını dinlemelerini aynı zamanda da öneri ya da şikayetlerini almalarını arzu ediyoruz” diye konuştu.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen Erkan Aydın ise “Bu dönem bize nasip oldu burada halkla buluşmak. Sanırım Türkiye’de pek de örneği olmayan bir proje. Sadece CHP değil ayrıca diğer partilerin milletvekillerine de açık olmasıyla gerçekten vatandaşa hizmet odaklı olması sadece siyaset düşünmeyerek yapılmış olmasının da en büyük göstergesidir.” dedi.

Uygulamadan memnun olan vatandaşlar da, milletvekillerine sorunlarını ve isteklerini bu uygulama sayesinde rahatlıkla anlattıklarını söyledi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler