Halil Sezai'yi elindeki odun yaktı

Halil Sezai'yi elindeki odun yaktı
- A +

 

Halil Sezai’nin kardeşi Duygu Paracıkoğlu Bakar ise, “Abimin yaptığı yanlış. Kınıyorum ama o adam da masum sayılmaz” diye konuştu.Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliği’nde önceki gece ifade veren Halil Sezai odunu şaka amaçlı eline aldığını söyledi: “Müştekinin evine geldiğimizde 4 villanın da ortak bahçesine geçtik. Ancak konutun içine girmedik. Ben o sırada eskiden onunla masalarda sohbetimizdeki şakalaşmalardan mülhem olarak bahçeden odun almak istedim. Amacım bununla müştekiye, ‘odun mu olalım, yoksa çiçek gibi mi olalım, aramız nasıl olsun’ diye takılmaktı. Espri amaçlıydı.TUZLA’da tartıştığı 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç’in evini basıp odunla dövdüğü gerekçesiyle tutuklanan Halil Sezai’yi elindeki odun parçası yaktı.Halil Sezai, olay sırasında elinde bulunan odun parçasının silahtan sayılması nedeniyle ‘Silahla kasten yaralama’ suçundan tutuklanırken, odun parçasına ise polis tarafından el konuldu.

KÜFÜR ETTİ
Ancak müştekinin kapısına gittiğimizde ona seslenir seslenmez, ‘s....rin gidin, s.tirtmeyin ananızı” dedi. Bunun üzerine odunla ilgili espri havası kalmadığı için onu bıraktım. Olayın şokuyla aramızda ittirme kaktırma oldu. Ama vurmadım. Vurma olayı daha sonra dışarıda oldu.”

ABİMİ KINIYORUM
Halil Sezai’nin kardeşi Duygu Paracıkoğlu Bakar, UçanKuş TV’de program yapan Lerzan Mutlu’ya konuştu. Mutlu’ya canlı yayında mesaj atan Bakar, “Abimin yaptığı yanlış. Kınıyorum ama o adam da masum sayılmaz. Ağza alınmayan küfürler etti. Abim geçen gittiğinde yine laf edince olay olmuş. Yıllar önce abime ‘Bu adamlarla muhatap olma’ dedim, korktuğum başıma geldi. Olay evet çok yanlış ama soruyorum stüdyodaki erkeklere, biri sürekli ananıza küfretse ne yaparsınız” dedi.

HER TÜRLÜ ŞİDDETİN KARŞISINDA OLACAĞIZ
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı şarkıcı Halil Sezai’nin komşusu Hüseyin Meriç’i darp etmesiyle ilgili “Bakanlığımız, kadın, çocuk, engelli ve yaşlılarımıza gösterilen her türlü şiddetin her zaman karşısında olacaktır” açıklamasını yaptı.

İlgili haber için tıklayın.

Popstar Mehtap uğradığı iğrenç tacizi anlattı

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Akasya 20 Eylül 2020 15:56 Benim oğlum da bir tartışma sonuç birkişi tarafından kurban bıçağıyla yaralandı sağ elinin bütün parmak sinirleri kesildi 3 sene süren mahkeme sonuçunda suçlu daha önceherhangi bir suç işlememiş diye hakime hanım serbest bıraktı illaki ölmekmi gerek adalet için ben adalete şaşırıyorum çünkü ufak bir tartışmaya ceza var ama öldürmeye teşebbüs etmek cezasız ne diyelim paran varsa adamsın yoksa öl bu ülkede

İlgili Haberler