bursa.com nasıl doğdu?

Gazeteci ve bilişimci Bursalı Bursa tutkunu iki girişimcinin fikir, deneyim ve sermaye ortaklığıyla yayın hayatına atılan bursa.com, Bursa ve Bursaspor öncelikli olmak üzere, yurt ve dünya haberlerini okurla buluşturmak, ayrıca yan hizmetlerle Bursalıların günlük yaşamında iletişim teknolojisinin olanaklarını sumak amacıyla yola çıktı.

Misyonumuz

Bursa ve Bursaspor öncelikli olmak üzere Türkiye ve dünyadan tüm haberleri, abonesi olduğu 4 haber ajansı ve istihdam ettiği editör ve muhabirlerin aktarımıyla en kısa sürede takipçilerine ulaştırarak, vatandaşın doğru bilgiye en kısa sürede ulaşmasını sağlamak.

Vizyonumuz

Türkiye’nin en değerli, en güncel ve takipçilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilen, her gün kendisini yenileyen sosyal sorumluluk projeleriyle birlikte dört dörtlük bir şehir portalı olmak…

Hedeflerimiz

Sadece objektif haber vermek değil, Bursa’da başlattığımız “Türkiye’nin en güçlü şehir portalı” iddiamızı, diğer illerde de yaşama geçirmek.
Bursa ve daha sonra diğer illerde, aktif internet kullanıcılarının yüzde 100’üne ulaşıp, iletişim/medya anlamında ihtiyaç duydukları her şeyi karşılayabilmek.