Hak ettiğimiz hizmeti alamıyoruz!

Bursa’nın Yıldırım ilçesine bağlı Anadolu Mahallesi Muhtarı Şaban Emin Durmaz, Bursa.com’a yaptığı özel açıklamada, “Yıldırım İlçesi'nin en eski ve köklü yerleşim yerlerinden biri olan Anadolu Mahallesi hak ettiği hizmeti alamıyor” dedi.

Hak ettiğimiz hizmeti alamıyoruz!
- A +

 

Müzekker SUBAŞI/BURSA.COM

Bursa’nın Yıldırım ilçesine bağlı Anadolu Mahallesi Muhtarı Şaban Emin Durmaz, Bursa.com’a yaptığı özel açıklamada, “Yıldırım İlçesi'nin en eski ve köklü yerleşim yerlerinden biri olan Anadolu Mahallesi hak ettiği hizmeti alamıyor. Çevremizde bulunan diğer mahalleler kadar hizmet alamıyoruz. Mahallemizde oturan vatandaşlar, bu durumdan olumsuz etkileniyor. Çevresinde belediye binanın, BESOB binasının bulunduğu mahalleye çok daha fazla hizmet verilmeli. Diğer mahallelere, imrenerek bakıyoruz. Umarım oraya giden hizmetler en kısa sürede mahallemize de gelir” dedi. BUTTİM’de bulunan tekstilcilerin yeni iş yerleri için Anadolu Mahallesi'ni tercih ettiklerini belirten Muhtar Şaban Emin Durmaz, "Mahallemiz tekstil sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerinin tercih edildiği bir mahalle oldu. Mahallemiz tekstil sektörünün önde gelen firmalarının tercih ettiği bir yer haline geldi" dedi.

ALT YAPIDA SORUNUMUZ YOK

Mahallenin alt yapı, kanalizasyon gibi konularda fazla sorunlarının olmadığını belirten Anadolu Mahallesi Muhtarı Şaban Emin Durmaz, “Mahallemizde alt yapı sorunu pek fazla yok. Trafikte ve otopark konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Özellikle iş yerlerinin çoğalması nedeniyle akşam saatlerinde çalışanların çıkış saatlerinde sorun oluyor. Bu da trafiğin sıkışmasına yol açıyor. Sokaklardaki araç kirliliği zaman zaman sorun oluyor” dedi. Duran, son olarak muhtarların altın çağını yaşadıklarını ifade ederek, “Mahallemizdeki herhangi bir sorunu, bir mail ile belediyeye bildiriyoruz. Sorunumuz en geç bir ay içerisinde çözüme kavuşuyor. Bu konuda Yıldırım Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Edabali başta olmak üzere tüm yetkili kurumlara teşekkür ediyorum ama yine de hak ettiğimiz hizmeti alamıyoruz” dedi.

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ