Hadise'yi çok kızdırdılar

Hadise’nin Kırklareli konseri son derece olaylı geçti.

Hadise'yi çok kızdırdılar
- A +

 

Hadise önceki akşam sahne aldığı Kırklareli 25’nci Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali’nde giyeceği elbisesinin İstanbul’da unutulduğunu fark edince ortalığı ayağa kaldırdı. Unutulan elbisesi aceleyle İstanbul’dan son anda getirilen Hadise’nin, sahneye bu nedenle 50 dakika rötarla çıktığı iddia edildi.  Kırklareli’nde bu yıl 25’ncisi yapılan Kakava Festivali’nde renkli görüntüler yaşandı. Yaklaşık 35 bin kişinin festival alanını doldurduğu etkinlik Merve Özbey ve Erdem Kınay ikilisinin sahne şovuyla başladı. Yaklaşık 45 dakika sahnede kalan Özbey, kendisine mikseriyle eşlik eden Kınay’la konser alanını dolduran gençleri coşturdu.

Özbey ve Kınay’dan sonra saat 22:30’da sahneye çıkacağı duyurulan Hadise dakikalar geçmesine rağmen konser alanındaki yerini almadı. Coşkulu kalabalığın sabırsızlıkla beklediği şarkıcı gelene kadar boş kalan zaman dilimi dj performansıyla dolduruldu. İki ayrı minibüsle ekibiyle alana gelen Hadise saatler 23:10’u gösterdiğinde 50 dakikalık rötarla sahnedeki yerini alabildi. Kalabalığın kimi zaman tepkisine neden olan Hadise’nin, konserde giyeceği elbisesini İstanbul’da unuttuğu için sahneye geç çıktığı iddia edildi.

Kriz, elbisenin son anda İstanbul’dan otomobille yollanmasıyla son bulurken, giydiği mini elbisesiyle göz kamaştıran şarkıcı, Kırklarelili gençleri coşturdu. Kendisine eşlik eden kalabalıkla bir ağızdan şarkılarını söyleyen Hadise’nin bir ara “Selam Kocaeli” diyerek, gaf yapması herkesi şoke etti. Sahnede bir buçuk saat kalan Hadise daha sonra özel VIP minibüsüyle İstanbul’un yolunu tuttu.

Şarkılarıyla olduğu kadar seksi dans şovlarıyla dikkat çeken Hadise kimi zaman mini elbisesinin azizliğine uğradı. Altına şort giymediği görülen şarkıcının son dönemde hayli kilo aldığı, elbisesinin kat yerlerinden fazlalıklarının sarktığı görüldü.

Yorum Ekle

İlgili Haberler