USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Bursa

Yolcu ile Dost Meclisi'nin konuğu Erkan Aydın ve DAĞDER yönetimi oldu

Bursa'da Ahmet Yaşar, Mehmet Yaşar ve İsmail Başaran tarafından kurulan youtube kanalı Yolcu Tv'nin bu haftaki konukları CHP Bursa Milletvekilli Erkan Aydın, DAĞDER Başkanı İsmail Aydoğdu, DAĞDER Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Eyil ve THK Yıldırım Şube Başkanı Yaşar Türk oldu.

Yolcu ile Dost Meclisi'nin konuğu Erkan Aydın ve DAĞDER yönetimi oldu
03-06-2023 16:02
03-06-2023 16:19
Google News

Erkan Aydın yaptığı açıklamalarda "Bursa dağ yöresinin gençlerinin, sporun birleştirici ve sosyalleştirici misyonuyla böylesi organizasyonlarda bir araya gelmelerinin oldukça önemli. Yöre gençlerinin geleceğe dair vizyonun genişlemesi, birlik ve beraberlik duygularının gelişmesi ve dayanışma kültürünün oluşması noktasında Yolcu ile Dost Meclisi Programı çok önemli bir misyonu yerine getiriyor. Spor, gençler için fiziksel gelişim olduğu kadar aynı zamanda ruhsal ve ahlaki gelişim açısından da önemli bir organizasyon. Gençken kurulan dostluklar ve arkadaşlar, içerisinde kardeşlik duygusunu da barındırması dolayısıyla daha samimi bir birliktelik sağlıyor. İnanıyorum ki yöre gençlerimiz de bu organizasyonun amacına uygun olarak vizyonlarını geliştirecek ve aralarındaki güçlü bağları daha da sağlamlaştıracaktır” dedi.

“DAĞDER olarak gençlerimizin yanındayız”

Programda söz alan DAĞDER Başkanı İsmail Aydoğdu ise, “DAĞDER olarak yöremizin kişisel gelişimleri ve geleceğe tasavvurlarının gelişimi böylesi güzel organizasyonlarda bir ara gelmelerini önemsiyoruz. Bu organizasyonlar sportif açıdan önemli olduğu kadar birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunun güçlenmesi açısından da çok önemli. DAĞDER olarak bizler her zaman her türlü desteği vereceğiz. Yöre gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Dolayısıyla bu güzel ve anlamlı organizasyona ev sahipliği yapan Yolcu TV’ye teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

Türk Hava Kurumu Yıldırım Şube Başkanı Yaşar Türk ise, “Gençlerimizle bu güzel organizasyonda bir araya gelmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Onlar sadece yöremizin değil ülkemizin de geleceği. İnanıyorum ki, hedeflerini ve vizyonlarını daha da genişleterek çok önemli işlere imza atacaklardır. Bizler de her türlü desteği vermeye hazırız.” diye konuştu.

“Gençlerimiz için güzel bir geleceği hep birlikte inşa edeceğiz”

Yolcu TV İmtiyaz Sahibi Ahmet Yaşar da “Yolcu TV  olarak sevgi, saygı, anlayış ve hoşgörü gibi değerlerimiz etrafında bir araya geldik. Yöremizin geleceğe dair düşüncelerini dar kalıplardan çıkararak evrensel normlara uyumlu hale gelmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Onların duygu, düşüncelerini birer nakış gibi işleyerek Mevlana’dan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e kadar uzanan Anadolu irfanı ve medeniyetinin gelecekteki temsilleri olmalarını amaçlıyorız. İnşallah da bunu el birliğiyle başaracağız. Bugün bizlere konuk olan başta CHP Osmangazi Belediye Başkan Adayımız sayın Erkan Aydın olmak üzere DAĞDER Başkanımız İsmail Aydoğdu, Türk Hava Kurumu Yıldırım Şube Başkanımız Sayın Yaşar Türk ve DAĞDER Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ramazan Eyil’e minnet ve şükranlarımızı sunuyor, katılımları için teşekkür ediyoruz.” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri