USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Bursa

Yılmaz, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ni ziyaret etti

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri 22 Kasım Diş Hekimleri Günü’nde Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Lütfi Çiftçi’yi ziyaret etti.

Yılmaz, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ni ziyaret etti
23-11-2016 19:09
Google News

Ağız ve diş sağlığının genel vücut sağlığı kadar önemli olduğunu dile getiren Başkan Yılmaz, “Sağlık ağızda başlar. Çünkü ağız ve diş sağlığı bozulduğunda vücudun diğer sistemlerinde de hasar meydana gelir. Sağlıklı bir toplum olmak için ağız ve diş sağlığımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Ağız ve diş sağlığı bilincinin oluşması için hekimlerimizin gösterdiği çaba takdire şayan. Hükümetimiz döneminde artan ve faaliyetlerini artıran diş hastanelerimiz toplumumuzun önemli bir ihtiyacını karşılıyor. Ben özveriyle çalışan, gecesini gündüzüne katan tüm diş hekimlerimizin gününü kutluyorum” dedi.

ÇİFTÇİ: BURASI BİR FAKÜLTE GİBİ ÇALIŞIYOR

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Lütfi Çiftçi de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.  Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin Türkiye çapında pek çok ilke imza attığını dile getiren Dt. Çiftçi, “Burası bir fakülte gibi çalışıyor. Maliyeti çok yüksek tedavilerden vatandaşlarımız sigorta kapsamında ücret ödemeden yararlanabiliyor” dedi. 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ