USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Eğitim

Yıldırım’da mezuniyet heyecanı

YILDIRIM BELEDİYESİ, YILDIRIM İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ İLE BİRLİKTE KURAN KURSLARINDA EĞİTİM GÖREN 4-6 YAŞ GRUBU ÇOCUKLARA YILSONU ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ.

Yıldırım’da mezuniyet heyecanı
07-06-2023 14:28
Google News

Yıldırım Belediyesi, Yıldırım İlçe Müftülüğü ile birlikte Kuran kurslarında eğitim gören 4-6 yaş grubu çocuklara yılsonu etkinliği düzenledi. Programa Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ın yanı sıra Yıldırım İlçe Kaymakamı Metin Esen, İl Müftüsü Yavuz Selim Karabayır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sevinç, İlçe Müftü Vekili Ramazan Ünal, öğrenciler ve veliler katıldı. Cazibe Kültür Merkezi’nde gerçekleşen organizasyonda çocuklar hünerlerini sergilerken Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ve protokol miniklere sertifikalarını, eğitimcilere teşekkür belgelerini takdim etti. Çocuklar TRT Çocuk Program Sunucusu Hüseyin Goncagül’ün gerçekleştirdiği gösterisinin ardından akvaryum ve lunaparktan ücretsiz şekilde yararlanarak gönüllerince eğlendi.


Şehri imar ederken nesilleri unutmamak gerektiğini belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Eğer nesilleri imar ederken nesilleri ihya etmeyi ihmal edersek, ihmal ettiğimiz o nesil gelir, imar ettiğimiz şehri tahrip eder. Bu nedenle önce insan, önce nesillerin ihyası diyoruz. Nesillerin ihyası noktasında en büyük ilaç, en büyük öğretici şüphesiz mukaddes kitabımız Kuran-ı Kerimdir. Tüm evlatlarımızı kutluyor, ayrı ayrı hepsinin yanaklarından öpüyorum. Çocuklarının verimli bir süreç geçirmesi için uğraşan velilerimize ve evlatlarımıza böylesi güzel imkânlar sunan müftülüğümüze de teşekkür ediyorum. Yıldırım Belediyesi olarak hizmette önceliğimiz olan evlatlarımız için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ