USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

Vali Arslan’dan Adalet Bakan Tunç’a ziyaret

ADALET BAKANI YILMAZ TUNÇ’A BÜROKRASİ KANADININ İLK RESMİ ZİYARETİ BARTIN VALİSİ DR. NURTAÇ ARSLAN TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Vali Arslan’dan Adalet Bakan Tunç’a ziyaret
09-06-2023 20:20
Google News

Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’u ziyaret etti. 28 Mayıs seçimlerinde yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü’nde düzenlediği basın toplantısı ile cumhurbaşkanı yardımcısı ve kabinesini açıkladı. 23., 24., 25., 26. ve 27. dönem Bartın milletvekili olarak görev yapan ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde yeniden aday olmayan Yılmaz Tunç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı kabinede Adalet Bakanı olarak görev aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yılmaz Tunç’u Adalet Bakanı olarak kabinede görevlendirmesi Bartın ve Batı Karadeniz bölgesinde yaşayan vatandaşlara büyük sevinç yaşattı. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’a bürokrasi kanadının ilk resmi ziyareti Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan tarafından gerçekleştirildi.


Vali Arslan, Bakan Tunç’a görevinde başarı dileklerinde bulunurken ziyarette Bartın’la ilgili yatırım konuları da istişare edildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ