USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Ünlü sanatçı New Jersey’de yeniden sahne alacak

GAZİANTEPLİ ÜNLÜ SANATÇI ADNAN ORHAN, 17 HAZİRAN’DA AMERİKA NEW JERSEY'DE AKUSTİK MEKANDA KONSER VEREREK HAYRANLARIYLA BULUŞACAK. DAHA ÖNCE DE AMERİKA’DA KONSER VEREN ADNAN ORHAN, ÜLKEDE İKİNCİ KEZ SAHNE ALACAK.

Ünlü sanatçı New Jersey’de yeniden sahne alacak
09-06-2023 09:37
Google News

Gaziantepli ünlü sanatçı Adnan Orhan, 17 Haziran’da Amerika New Jersey’de akustik mekanda konser vererek hayranlarıyla buluşacak. Daha önce de Amerika’da konser veren Adnan Orhan, ülkede ikinci kez sahne alacak.


Düğünlerin aranan ismi Gaziantepli ünlü sanatçı Adnan Orhan, Türkiye’de olduğu gibi Amerika’da da hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Türkiye’de ve Avrupa’nın pek çok yerinde sahne alan Adnan Orhan, 17 Haziran’da Amerika New Jersey’de hayranlarına konser verecek. New Jersey’de akustik mekanda konser verecek olan Adnan Orhan, daha önce de konser verdiği Amerika’da ikinci kez sahne alarak oradaki Türkler ile Amerikalılara unutulmaz bir gece yaşatacak.


Amerika New Jersey’de vereceği konserle ile ilgili açıklama yapan Adnan Orhan, "17 Haziran’da Amerika New Jersey’de akustik mekanda çok özel bir konserimiz olacak. Vereceğimiz konserle Amerika’da yaşayan Türkler ile Amerikalılara unutulmaz bir gece yaşatacağız. Bu konser benim için de çok özel olacak. Vereceğimiz konser hem bizlere ilgi gösterenleri eğlendireceğiz hem de biz eğleneceğiz” diye konuştu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ