USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Üniversite öğrencileri çuval fabrikasında incelemelerde bulundular

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ OLTU MESLEK YÜKSEKOKULU MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK BÖLÜMÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PROGRAMI ÖĞRENCİLERİ MESLEKİ UYGULAMA DERSİ KAPSAMINDA İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI YUNUS ZOZİK EŞLİĞİNDE MİTHAT GÜZEL ÇUVAL FABRİKASINI ZİYARET ETTİLER.

Üniversite öğrencileri çuval fabrikasında incelemelerde bulundular
30-05-2023 09:38
Google News

Atatürk Üniversitesi Oltu Meslek Yüksekokulu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü İş Sağlığı ve Güvenliği programı öğrencileri Mesleki Uygulama dersi kapsamında İş Güvenliği uzmanı Yunus Zozik eşliğinde Mithat Güzel Çuval Fabrikasını ziyaret ettiler.


Oltu Meslek Yüksek Okulu Öğr. Gör. İş Güvenliği uzmanı Yunus Zozik Oltu Meslek Yüksekokulu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü İş Sağlığı ve Güvenliği programı kapsamında öğrencileri Mesleki Uygulama dersi kapsamında Mitat Güzel Mitatoğlu sentetik çuval ve Güzel Big Bag fabrikasını ziyaret ettiler.


Fabrikada öğrencileri misafir eden Mitat Güzel Mitatoğlu sentetik çuval ve Güzel Big Bag Fabrikası Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Erkan Güzel ziyarette öncelikle çuval üretim yöntemi ve teknikleri ile ilgili bilgi verdi. Güzel, güvenliğine yönelik iş yerindeki tehlike kaynakları ve bu tehlikelere karşı alınan tedbirler hakkında öğrencilere bilgiler aktardı.


Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erkan Güzel “Öğrencilerimizin fabrikamızı ziyaretinden son derece memnun oldum. Umuyorum genç kardeşlerimize faydalı bilgiler verebilmişizdir. Gençlerimizi Artık şunu demelidirler ki bizim yerinde nutuklar atan değil “ben de varım” diyerek cesaretle yerinden doğrulan bir dinamik bir nesle ihtiyacımız var ve bu cesaret gençlerimizde var, yeter ki ufkunu yüksek tutsun” diye konuştu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ