USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

THY'den intihar eden eski çalışanı hakkında açıklama

THY, Japonya'da intihar eden eski çalışanı Ömer Koray Özbay hakkında çıkan iddiaların incelendiğini ve konunun titizlikle takip edildiğini açıkladı.

THY'den intihar eden eski çalışanı hakkında açıklama
06-06-2023 17:03
06-06-2023 17:05
Google News

Türk Hava Yolları'nın (THY) yer hizmetleri şirketi Turkish Ground Services'te (TGS) uzun yıllar çalışan Ömer Koray Özbay'ın paylaştığı video sosyal medyanın gündemine oturdu. Videoda uzun yıllar baskı ve haksızlıklar gördüğünü anlatan Özbay'dan daha sonra haber alınamadı. Video ile birlikte 4 sayfalık yazılı not da paylaşan Özbay'ın intihar ettiği ortaya çıktı.

THY'DEN AÇIKLAMA GELDİ

Türk Hava Yolları (THY) intihar eden eski çalışanı Ömer Koray Özbay hakkında çıkan iddia ve paylaşımların incelendiğini açıkladı.

"KONU TAKİP EDİLMEKTEDİR"

THY Basın Müşavirliğince, çalışmak için gittiği Japonya'da intihar ederek hayatına son veren eski çalışanı Ömer Koray Özbay hakkında çıkan iddialara ilişkin açıklama yaptı. Açıklamada, "İnternet ve sosyal medya mecralarında ortaklığımız iştiraklerinden TGS'de (Turkish Ground Service) görev yapmış ve 2019 yılı Mart ayında kendi isteğiyle görevinden ayrılmış Ömer Koray Özbay hakkında çıkan iddia ve paylaşımlar, şirketimizin ilgili birimlerince incelenmekte olup, konu titizlikle takip edilmektedir." bilgisine yer verildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Recep yildirim erdogan
Recep yildirim erdogan 3 ay önce
Neyi inceliyor bu sirket adam intihar etmiş oteki dunyasina geçmiş ya bi rahat birakin adami oluye biraz sayginiz olsun
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri