USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

Sürücüler dikkat: Kaynarca’da merkez güzergahı trafiğe kapatılacak

KAYNARCA’DA DEVAM EDEN ATIKSU ALTYAPI ÇALIŞMALARI DOLAYISIYLA İLÇENİN ANA ULAŞIM AKSI OLAN KANDIRA CADDESİ İLE KERTİL CADDESİ ARAÇ TRAFİĞİNE KAPATILACAK. İLÇE MERKEZİNDEN ÇIKIŞ İÇİN ŞEHİT ERCAN KARADAĞ CADDESİ-TOPÇU MAHALLESİ GÜZERGAHI, İLÇE MERKEZİNE KUZEY-BATIDAN GİRİŞ İÇİN TOPÇU MAHALLESİ-ŞEHİT ERCAN KARADAĞ CADDESİ GÜZERGAHI KULLANILACAK.

Sürücüler dikkat: Kaynarca’da merkez güzergahı trafiğe kapatılacak
09-06-2023 13:08
Google News

Kaynarca’da devam eden atıksu altyapı çalışmaları dolayısıyla ilçenin ana ulaşım aksı olan Kandıra Caddesi ile Kertil Caddesi araç trafiğine kapatılacak. İlçe merkezinden çıkış için Şehit Ercan Karadağ Caddesi-Topçu Mahallesi güzergahı, ilçe merkezine kuzey-batıdan giriş için Topçu Mahallesi-Şehit Ercan Karadağ Caddesi güzergahı kullanılacak.


Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kaynarca’da devam eden atıksu altyapı çalışmaları dolayısıyla bazı güzergahlar araç trafiğine kapatılacak. İlçenin ana ulaşım aksı olan Kandıra Caddesi ile Kertil Caddesi’nden geçişler çalışmalar boyunca kapalı kalacak. Şehir merkezinden çıkış için Şehit Ercan Karadağ Caddesi - Topçu Mahallesi güzergahı, şehir merkezine kuzey-batıdan giriş için Topçu Mahallesi - Şehit Ercan Karadağ Caddesi güzergahı kullanılacak. Trafiğe kapalı kısımlarda vatandaşların evlerine ulaşımları için giriş-çıkış yapabilecek. 10 Haziran Cumartesi günü başlayacak işlemlerle birlikte çalışmalar yaklaşık 15 gün sürecek. Kurum tarafından yapılan açıklamada, vatandaşların trafik alternatif işaretlerine uygun olarak güzergahları kullanması önemli rica edildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ