USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

Özel sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Nevşehir’de yapılıyor

2023 OKUL SPORLARI ÖZEL SPORCULAR YILDIZLAR VE GENÇLER KIZ-ERKEK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BU GÜN MASA TENİSİ MÜSABAKALARI İLE DEVAM ETTİ

Özel sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Nevşehir’de yapılıyor
10-06-2023 14:02
Google News

2023 Okul Sporları Özel Sporcular Yıldızlar ve Gençler Kız-Erkek Türkiye Şampiyonası bu gün Masa Tenisi müsabakaları ile devam etti.


Nevşehir’de düzenlenen 2023 Okul Sporları Özel Sporcular Yıldızlar ve Gençler Kız - Erkek Şampiyonası atletizm ve yüzme şampiyonalarının ardından masa tenisi müsabakaları ile devam ediyor. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Kompleksi’nde düzenlenen atletizm yarışlarının ardından Nevşehir Gençlik Spor İl Müdürlüğü yüzme havuzunda, yüzme yarışları yapıldı. Şampiyonanın bu günkü bölümünde ise Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası yapılıyor.


Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kompleksi içerisinde yer alan kapalı spor salonunda düzenlenen açılış seremonisinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından geçit töreni düzenlendi. Yapılan açılış törenin ardından 2023 Okul Sporları Özel Sporcular Yıldızlar ve Gençler Kız - Erkek Masa Tenisi şampiyonaları başladı. Şampiyona iki gün boyunca devam edecek.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ