USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Eğitim

NEVÜ Psikoloji bölümünden ’Kariyer Günü Etkinliği’

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ (NEVÜ) FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ TARAFINDAN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK “KARİYER GÜNÜ ETKİNLİĞİ” GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

NEVÜ Psikoloji bölümünden ’Kariyer Günü Etkinliği’
05-06-2023 17:15
Google News

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü tarafından öğrencilere yönelik ’Kariyer Günü Etkinliği’ gerçekleştirildi.


NEVÜ Fen - Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Arş. Gör. Dr. Tuğba Koçak Özel tarafından yürütülen Kariyer Planlama Dersi bünyesinde öncelikle 1. sınıf öğrenciler olmak üzere tüm sınıflardan öğrencilerin katılımıyla uzaktan etkileşimli olarak “Kariyer Günü Etkinliği” düzenlendi. Nevşehir Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği ile Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde görevli alanında uzman psikologların davetli olarak katıldığı etkinlikte öğrencilere istihdam alanları, lisansüstü eğitim süreci, uzmanlık alanları, lisans sonrası alınan eğitimler gibi konularda bilgi verildi.


Etkinlik sonunda Arş. Gör. Dr. Tuğba Koçak Özel öğrencilerin kariyer planlarını şekillendirmelerine katkı sağlayacak bilgi ve tecrübelerini paylaşan psikologlar Nisa Köse, İlayda Altun İçen ve Fatma Çalışkan’a teşekkür etti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ