USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Menteşe Sosyal Bilimler Lisesinden 100. yıl etkinliği

MENTEŞE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ CUMHURİYETİN 100 YILINDA DÜZENLEDİĞİ, CANLI MÜZİK, YARIŞMALAR, KÜLTÜR, SANAT VE SPORTİF ETKİNLİKLERİN YER ALDIĞI GENÇLİK ŞÖLENİ VE KERMESİ DÜZENDİ.

Menteşe Sosyal Bilimler Lisesinden 100. yıl etkinliği
06-06-2023 15:13
Google News

Menteşe Sosyal Bilimler Lisesi Cumhuriyet’in 100’üncü yılında canlı müzik, yarışmalar, kültür, sanat ve sportif etkinliklerin yer aldığı gençlik şöleni düzendi. Etkinliğe Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş de katıldı.


Menteşe Sosyal Bilimler Lisesi bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikte canlı müzik, yarışmalar, kültür, sanat ve sportif etkinliklerin yer aldığı gençlik şöleni etkinliğinde Menteşe Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan ürünler stantlarda sundukları yiyecek ve içecekler vatandaşlardan ve protokolden yoğun ilgi gördü.


Etkinlikte konuşma yapan Menteşe Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Mürsel Özata, "Menteşe Sosyal Bilimler Lisesi olarak gençlerimizi daha ileri taşıyabilmenin yolunu öğrenmeyi, bilgi ve deneyimin odak noktası yapan ortak akıl üretiminden geçtiğine inanıyoruz. Bu anlayışla öğrencilerimizin kişisel gelişimine okullarda gerçekleştirdikleri her türlü etkinliğin önemli bir yeri olduğunu düşünüyoruz. Bu sene sınıflardan çıkarak kendilerini ifade etmede okuyorum, yazıyorum, okurgezer, okuryazar, kütüphaneler gençler ve yazarlar ile buluşuyor, Anadolu mektepleri, Anadolu da felsefenin izleri gibi birçok projemizi öğrencilerimiz başarı ile yürütmüştür” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ