USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Melikgazi Belediyesi pazar yerlerinde bakım onarım yapıyor

MELİKGAZİ BELEDİYESİ, VATANDAŞLARA VE ESNAFLARA DAHA KONFORLU BİR ALIŞVERİŞ İMKÂNI SUNMAK AMACIYLA PAZAR YERLERİNDE BAKIM, ONARIM VE TADİLAT ÇALIŞMALARI YAPIYOR.

Melikgazi Belediyesi pazar yerlerinde bakım onarım yapıyor
04-06-2023 12:46
Google News

Melikgazi Belediyesi, vatandaşlara ve esnaflara daha konforlu bir alışveriş imkânı sunmak amacıyla pazar yerlerinde bakım, onarım ve tadilat çalışmaları yapıyor.


Melikgazi Belediyesi, pazar yerlerinin çizgilerini yenileyerek pazar esnafının tezgâhlarını tertip ve düzen içinde açmaları sağlanıyor. Pazar yerlerinde temizliğe ve bakıma dikkat ettiklerini söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Melikgazi Belediyesi olarak ilçemizde nitelikli pazar yeri sayılarını artıyoruz. Pazar yerindeki esnafımıza da destek olmak için elimizden geleni yapıyoruz. İlçedeki semt pazarlarında bakım, onarım ve tadilat çalışmalarına devam ediyoruz. Semt pazarlarını daha konforlu hale getirmek için çalışmalarını yürüten ekiplerimiz pazar yerlerinde vatandaşlarımızın huzur içinde rahatlıkla alışverişlerini yapabilmeleri adına pazar esnaflarının tezgâh çizgilerini yeniliyor. Yine pazar yerlerinde duvarlara yazılan yazılar silinmekte; pazar içinde bozulan, yıpranan yerlerin tamir ve bakımı yapılmaktadır. Bu sayede tüm vatandaşlarımızın huzur içinde rahatlıkla alış veriş yapmalarını sağlamak istiyoruz. Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür eder, tüm pazar esnafımıza bereketli kazançlar dilerim” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ