USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Maçta başlayan asker polis aşkı nikah masasında noktalandı

BEŞİKTAŞ-TRABZONSPOR MÜSABAKASINDA TANIŞAN ASKER SEDAT KASAL VE POLİS MEMURU MERVE YAZICI, DENİZLİ’DE ÜNİFORMALARIYLA NİKAH MASASINA OTURDU.

Maçta başlayan asker polis aşkı nikah masasında noktalandı
08-06-2023 09:32
Google News

Beşiktaş Trabzonspor müsabakasında tanışan asker Sedat Kasal ve polis memuru Merve Yazıcı, Denizli’de üniformalarıyla nikah masasına oturdu.


Tekirdağ’da görev yapan askeri personel Sedat Kasal ve İstanbul’da polis memuru olan Merve Yazıcı, 2021 yılında oynanan Beşiktaş - Trabzonspor müsabakasına gitti. Burada şans eseri yan yana oturan ikili, aralarında geçen muhabbet sonrası tanışma kararı aldı. Maçın ardından konuşmalarını ilerleten Yazıcı ve Kasal çifti, aradan geçen 2 yılın ardından nikah masasına oturma kararı aldı. Kasal, Artvin’li kız arkadaşıyla memleketi Denizli’nin Çameli ilçesinde ilk adımı attı.


Nikah merasimine Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve ikilinin aile yakınları katıldı. Üniformaları üzerinde olan çiftin nikahını ise onları mutlu gününde yalnız bırakmayan Başkan Cengiz Arslan kıydı. Mutlulukları gözlerinden okunan çift, maçta başlayan ilişkilerinin ömür boyu sürmesi temennisinde bulunarak düğün günlerini dört gözle beklediklerini söyledi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ