USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

Kütahya’da geleneksel gözleme etkinliği

KÜTAHYA’DA GELENEKSEL GÖZLEME ETKİNLİĞİ

Kütahya’da geleneksel gözleme etkinliği
07-09-2023 11:53
Google News

Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü ile Kütahya Şizofreni, Tüm Engelliler, Yaşlılar, Kimsesizler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından ortaklaşa 8. Geleneksel Gözleme Etkinliği düzenlendi.


Etkinlik, Kütahya Vali Yardımcıları Mustafa Güney, Aydın Börü ve Hasan Erkal, Hukuk Müşaviri Mustafa Demir’in katılımıyla AK Parti İl Başkanı Mustafa Önsay, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Ercan Turhan, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sertaş Erarslan, Sağlık Müdürlüğü ile Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticileri, kurum amirleri, Sivil Toplum Kuruluşları, personel ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi. Protokol ile bir araya gelen danışanlar Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde gönüllerince eğlendi.


Etkinlikte, misafirlere gözleme ikramında bulunuldu ve birlikte dualar edildi. Danışanlar tarafından şarkılar söylenmesi, şiirler okunması ile eğlenceli anlar yaşandı ve birlik, beraberlik duyguları pekiştirildi.


İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sertaş Erarslan, danışanları topluma kazandırmak, onlara destek vermek, yanlarında olduğumuzu hissettirmek adına düzenlenen etkinlikte, onlara moral olan, emeği geçen tüm personele ve katılım sağlayanlara teşekkürlerini iletti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri