USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Kırıkkale’de depremde hayatını kaybedenler için mevlit okutuldu

KIRIKKALE'DE DEPREMZEDELERİN MİSAFİR EDİLDİĞİ KYK YURDUNDA DEPREMDE HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞLAR İÇİN MEVLİT PROGRAMI DÜZENLENDİ.

Kırıkkale’de depremde hayatını kaybedenler için mevlit okutuldu
17-02-2023 18:14
Google News

Kırıkkale’de depremzedelerin misafir edildiği KYK yurdunda depremde hayatını kaybeden vatandaşlar için mevlit programı düzenlendi. Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kredi Yurtlar Kurumunun (KYK) Konferans Salonu’nda depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlar için mevlit programı düzenlendi. Yahşihan İlçe Müftüsü Muharrem Evirgen ve müftülük personeli tarafından okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından, depremde hayatını kaybedenler için dua edildi. Programda zaman zaman da duygulu anlar da yaşandı. İlçe Müftüsü Evirgen, "Bu yolculukta tabi ki sabrın gerektiği zamanlar oluyor. Bu yolculukta imtihanın ağır olduğu ama kazanılıp mertebelerin yükseldiği zamanlar oluyor. Sizlerde metanetle yakınlarınızı kaybettiniz. Bu yaraları, memleket olarak Allah’ın izniyle saracağız" dedi.


Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş ve çok sayıda depremzede vatandaşlar katıldı. Program sonrası katılımcılara kandil simidi ve lokum ikram edildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ