USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Huzur Çınarı’ndna YEŞİLAY ile Bağımlılıkla Mücadele Çalışması

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEKİ MESLEKİ EĞİTİM VE KÜLTÜR A.Ş. (KAYMEK) BÜNYESİNDE HİZMET VEREN HUZUR ÇINARI AİLE DANIŞMANLIK VE REHBERLİK MERKEZİ, YEŞİLAY EKİBİNİ AĞIRLAYARAK ‘BAĞIMLILIKLA MÜCADELE’ ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ.

Huzur Çınarı’ndna YEŞİLAY ile Bağımlılıkla Mücadele Çalışması
02-06-2023 10:10
Google News

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ndeki Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) bünyesinde hizmet veren Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi, Yeşilay ekibini ağırlayarak ‘bağımlılıkla mücadele’ etkinliği düzenledi.


Kentte mesleki eğitim ve kültür sanat faaliyetlerinin öncüsü olan KAYMEK’in bünyesinde vatandaşlara dokunan Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi, bağımlılıkla mücadele konusunda da hizmet vermek adına girişimlerde bulunuyor. Toplumda aileyi temel alarak vatandaşların sorunlarına ve huzuruna yönelik faaliyetlerde bulunan Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi, aile akademisi ile gençleri evliliğe hazırlamak, telefon ile uzman aile danışmanları aracılığıyla 12 farklı alanda ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti vermek ve buna benzer pek çok hizmeti hayata geçirmek gibi hizmetlerinin yanı sıra, toplumda bağımlılıkla mücadele konusunda hizmet veren Yeşilay ile iş birliği yaparak da bağımlılıkla mücadele noktasında desteğini gerçekleştiriyor.


Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi, Yeşilay ekibini ağırladığı ve ‘bağımlılıkla mücadele’ başlığı altında gerçekleşen eğitimde, Yeşilay’ın faaliyetleri konusunda katılımcıları detaylı olarak bilgilendirdi. Keyifli ve verimli programda katılımcılar, bağımlılık ile mücadele konusunda da önemli bilgiler edindiler.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ