USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

hummel’ın yeni yarka Yüzü Sıla Türkoğlu oldu

ESTETİK VE SÜRDÜRÜLEBİLİR TASARIMLARI SPOR GİYİM DÜNYASI İLE BULUŞTURAN HUMMEL’IN YENİ MARKA YÜZÜ SILA TÜRKOĞLU OLDU.

hummel’ın yeni yarka Yüzü Sıla Türkoğlu oldu
16-09-2023 11:00
Google News

Estetik ve sürdürülebilir tasarımları spor giyim dünyası ile buluşturan hummel’ın yeni marka yüzü Sıla Türkoğlu oldu.


Spor giyimin öncü markalarından hummel’ın yeni marka yüzü başarılı oyuncu Sıla Türkoğlu oldu. Estetik ve sürdürülebilir tasarımları spor ile buluşturan markanın; farklı silüetlerin yeniden yorumlandığı Lifestyle koleksiyonunu ve spordan dansa, yogadan koşuya türlü aktiviteler ile zihni ve bedeni doğayla beslemeyi sevenlere yönelik Mindful Training koleksiyonunu yeni sezonda Sıla Türkoğlu tanıtacak.


“hummel ile bir araya geldiğim için çok mutluyum”


Son zamanlardaki oyunculuk başarısıyla beğeni toplayan Sıla Türkoğlu, “100 yıllık geçmişiyle spor giyim alanının öncüsü olan hummel ile bir araya geldiğim için çok mutluyum. Birçok farklı ruh halimde bile kendimi bulduğum Lifestyle koleksiyonuyla ve dünyamızın en büyük sorunlarından biri olan sürdürülebilirlik problemini göz ardı etmeden üretilen, geri dönüştürülebilir materyallerden oluşan Mindful Training koleksiyonu ile karşınızda olacağım için ayrıca heyecanlıyım” dedi.


Yapılan açıklamaya göre marka, "İstediğimGibi" mottosuyla tanıttığı yeni koleksiyonları ile kendi benzersiz tasarımlarını özgür düşüncelerle birleştirdi. ‘Lifestyle’ ve ‘Mindful Training’ koleksiyonları, kendi tarzlarını istediği gibi oluşturmak isteyenlerin ve müziğin ritmiyle özgürce koşanların duygusal ifadelerini yansıtmayı amaçlıyor. Marka, cesurca ileri adım atanların ve "Kim ne derse desin, tüm kararlarımda özgürüm!" diyenlerin yanında olduğunu açıkça belirtiyor. İşte tam da bu özgürlüğe vurgu yapan marka, farklı ve estetik kombin seçenekleri, bu özgürlüğü kutlamak isteyenlere ilham kaynağı oluyor.


“Her alanda Türkiye ile olan bağımızı güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz”


Güzel bir iş birliğine imza atıldığını belirten hummel Türkiye Ülke Direktörü Eddy Massier; “Genç ve başarılı oyuncu Sıla Türkoğlu ile keyifli ve heyecan verici bir anlaşmaya imza attık. 100. yılımızı kutlarken, markamızı tanımlayan öncü başarıların, ikonik spor anlarının ve ilham verici insan becerilerinin yüzyılını da kutluyor; her alanda Türkiye ile olan bağımızı güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri