USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Sağlık

Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda mezuniyet coşkusu

GEDİZ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU'NDA MEZUNİYET COŞKUSU

Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda mezuniyet coşkusu
10-06-2023 10:34
Google News

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda (MYO) mezuniyet coşkusu yaşandı.


Mezuniyet töreninde KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Tekin, Gediz Kaymakamı Hakan Alkan, Gediz Belediye Başkan Vekili Hüseyin Tüysüz, KSBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Özcura, Genel Sekreter Kutlu Önal, KSBÜ Gediz SHMYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sinan Darcan, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Gediz MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Kavasoğlu, diğer protokol üyeleri, akademisyenler, öğrenciler, aileler ve davetliler yer aldı.


Mezun olan öğrencileri tebrik eden Rektör Prof. Dr. Tekin; ailelere seslenerek, öğrencileri emanet olarak gördüklerini ve bu emanetleri donanımlı şekilde yetiştirerek mezun etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Rektör Tekin mutlu bir güne şahitlik ettiklerini de söyleyerek, "KSBÜ ailesi olarak her zaman sizin yanınızdayız. Bugünü yaşattığınız için sizlere teşekkür ederim." dedi.


Protokol konuşmalarının ardından mezuniyet kütüğüne isimliklerin çakılması, başarı ödüllerinin verilmesi, meslek andının okunması ile devam eden mezuniyet programı, kep atma ile sona erdi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ