USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

Futbolda 8. haftanın programı

TFF'den yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı şöyle

Futbolda 8. haftanın programı
16-10-2015 14:26
Google News

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 8. hafta maçları oynanacak, Spor Toto 2. Lig'e 7, Spor Toto 3. Lig'e ise 10. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

17 Ekim Cumartesi:

16.00 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Atatürk)

19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Türk Telekom Arena)

19.00 Torku Konyaspor-Gaziantepspor (Konya Büyükşehir Torku Arena)

18 Ekim Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Medicana Sivasspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Kayserispor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Akhisar Belediyespor-Eskişehirspor (Manisa 19 Mayıs)

20.00 Beşiktaş-Çaykur Rizespor (Başakşehir Fatih Terim)

19 Ekim Pazartesi:

20.00 Osmanlıspor-Medipol Başakşehir (Osmanlı)

20.00 Mersin İdmanyurdu-Trabzonspor (Mersin)

PTT 1. Lig

17 Ekim Cumartesi:

13.30 Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk)

15.30 Kardemir Karabükspor-Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Boluspor (Kamil Ocak)

18.30 Alanyaspor-Samsunspor (Alanya Oba)

18 Ekim Pazar:

14.30 1461 Trabzon-Şanlıurfaspor (Çaykur Didi)

16.30 Vartaş Elazığspor-Adana Demirspor (Elazığ Atatürk)

18.30 Adanaspor-Altınordu (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Göztepe-Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)

19 Ekim Pazartesi:

19.00 Giresunspor-Yeni Malatyaspor (Giresun Atatürk)

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

17 Ekim Cumartesi:

19.00 Hacettepe-Bandırmaspor (Ankara 19 Mayıs)

18 Ekim Pazar:

14.00 Pazarspor-Ümraniyespor (Pazar İlçe)

14.00 Orduspor-Nazilli Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

14.00 Alpedo Kahramanmaraşspor-Konya Anadolu Selçukspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.00 Sarıyer-BUGSAŞ Spor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Pendikspor-Fethiyespor (Pendik)

15.00 Anadolu Üsküdar 1908-İstanbulspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.00 Menemen Belediyespor-Hatayspor (Menemen İlçe)

15.00 Bayrampaşa-Kırklarelispor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

Kırmızı Grup

18 Ekim Pazar:

14.30 Amed Sportif Faaliyetler-Tarsus İdmanyurdu (Seyrantepe DİSKİ)

14.30 Tokatspor-İnegölspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 MKE Ankaragücü-Gümüşhanespor (Ankara 19 Mayıs)

15.00 Keçiörengücü-Sivas Belediyespor (Ankara Aktepe)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Ankara Demirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.30 Fatih Karagümrük-Kartalspor (Vefa)

15.30 Tuzlaspor-Eyüpspor (Tuzla Belediye)

15.30 Kocaeli Birlikspor-Manisaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.30 Aydınspor 1923-Bucaspor (Adnan Menderes)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

18 Ekim Pazar:

14.30 Erzin Belediyespor-Silivrispor (Erzin İlçe)

14.30 Kızılcabölükspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Doğan Seyfi Atlı)

14.30 Kırıkhanspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Kırıkhan İlçe)

14.30 Cizrespor-Turgutluspor (Stadı henüz açıklanmadı)

15.00 Gölbaşıspor-Maltepespor (Gölbaşı İlçe)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Altay (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Kozan Belediyespor-Yeşil Bursa (İsmet Atlı)

15.00 Düzcespor-Arsinspor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Tekirdağspor-Tire 1922 (Namık Kemal)

2. Grup

17 Ekim Cumartesi:

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

18 Ekim Pazar:

14.30 Yomraspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Yomra İlçe)

14.30 Ofspor-Diyarbekirspor (Of İlçe)

14.30 Zara Belediyespor-Adliyespor (Zara Ahmet Başyurt)

15.30 Derincespor-Payasspor (İzmit İsmetpaşa)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Etimesgut Belediyespor (Bodrum İlçe)

15.30 Gaziosmanpaşa-Ayvalıkgücü Belediyespor (İstanbul Gaziosmanpaşa)

15.30 Sancaktepe Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Sancaktepe Belediyesi)

19.00 Sakaryaspor-Orhangazispor (Sakarya Atatürk)

3. Grup

18 Ekim Pazar:

14.00 Batman Petrolspor-Bayburt Grup Özel İdare (Batman 16 Mayıs)

14.30 Bergama Belediyespor-24 Erzincanspor (Bergama 14 Eylül)

14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Çorum Belediyespor (Van Atatürk)

15.30 Manavgatspor-Dersimspor (Evrenseki)

15.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Körfez İskenderunspor (Tavşanlı Ada)

15.30 Çatalcaspor-Niğde Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

15.30 Çine Madranspor-Gölcükspor (Çine Yüksel Yalova)

15.30 Sandıklıspor-Darıca Gençlerbirliği (Sandıklı İlçe)

19.00 Dardanelspor-Beylerbeyi (Çanakkale 18 Mart)

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ
TAKIMOPuanAV.
1Galatasaray38102+66
2Fenerbahçe3899+68
3Trabzonspor3867+19
4Başakşehir FK3861+14
5Kasımpaşa3856-3
6Beşiktaş3856+5
7Sivasspor3854-7
8Alanyaspor3852+3
9Çaykur Rizespor3850-10
10Antalyaspor3849-5
11Gaziantep FK3844-7
12Adana Demirspor3844-7
13Samsunspor3843-10
14Kayserispor3842-13
15Hatayspor3841-7
16Konyaspor3841-13
17MKE Ankaragücü3840-6
18Fatih Karagümrük3840-3
19Pendikspor3837-31
20İstanbulspor3816-53