USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Teknoloji

Doğubayazıtlı öğrenciler, Türkiye Finali’nde birinci oldu

TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU TARAFINDAN ANKARA’DA DÜZENLENEN TÜBİTAK 2204-B 17. ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI TÜRKİYE FİNALİ’NDE, ŞEHİT EMNİYET MÜDÜRÜ ZAFER KOYUNCU YBO ÖĞRENCİLERİN TÜRKÇE ALANINDA "TULPAR BİZE GELDİ" PROJESİ İLE TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU.

Doğubayazıtlı öğrenciler, Türkiye Finali’nde birinci oldu
09-06-2023 13:26
Google News

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından Ankara’da düzenlenen TÜBİTAK 2204-B 17. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Finali’nde, Şehit Emniyet Müdürü Zafer Koyuncu YBO öğrencilerin Türkçe alanında "Tulpar Bize Geldi" projesi ile Türkiye birincisi oldu.


Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından Ankara’da düzenlenen TÜBİTAK 2204-B 17. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Finali’nde, Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesindeki Şehit Emniyet Müdürü Zafer Koyuncu Yatılı Bölge Ortaokulu’ndan danışman öğretmen Beray Ezgi Varkal eşliğinde, öğrenciler Berrin Koroğlu ve Ela Hacıoğlu tarafından Türkçe alanında hazırlanan "Tulpar Bize Geldi" projesi ile Türkiye birincisi oldu. İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, güzel bir projeyle Türkiye birinciliği alan öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek, elde edilen başarıdan mutluluk duyduklarını söyledi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ