USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Çocuk üniversitesinden yılsonu gösterisi

DÜZCE BELEDİYESİ ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ 2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINI BAŞARILI ŞEKİLDE TAMAMLADI. BÜNYESİNDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLER TARAFINDAN HAZIRLANAN YILSONU GÖSTERİLERİ AİLELER VE KATILIMCILAR TARAFINDAN BÜYÜK COŞKU İLE İZLENDİ.

Çocuk üniversitesinden yılsonu gösterisi
10-06-2023 15:06
Google News

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi 2022-2023 eğitim-öğretim yılını başarılı şekilde tamamladı. Bünyesinde eğitim gören öğrenciler tarafından hazırlanan yılsonu gösterileri aileler ve katılımcılar tarafından büyük coşku ile izlendi.


Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü Çocuk Üniversitesi öğrencileri, düzenlenen yılsonu etkinliği ile mezuniyetlerini kutladı. Düzce Belediyesinin eğitim-öğretim alanında en önemli birimlerinden biri olan ve yüzlerce öğrenciye birçok alanda kurs ve eğitim veren Çocuk Üniversitesi, 2023 yılını başarı ile tamamlayan öğrenciler için etkinlik düzenledi. Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Günden ve Oya Kocaman başta olmak üzere İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, kurum amirleri ve belediye birim müdürlerinin katıldığı etkinliği veliler de keyifle izledi.


Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlikte çocuk üniversitesi ana sınıfı öğrencileri tarafından bale, halk oyunları, modern dans, jimnastik, drama ve Koro halinde hazırladıkları gösteriler sahneye yansıtılırken, aileler de çocuklarını coşkulu alkışlarla destekledi.


Yılsonu etkinliği, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri