USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

CHP'nin olaylı İzmir kongresine Kılıçdaroğlu'ndan yorum!

İstanbul'da 39 ilçe başkanıyla bir araya gelen Kılıçdaroğlu, partisinin İzmir il kongresindeki kavga görüntülerine ilişkin kısa bir değerlendirmede bulundu. Konuyla ilgili net bir tavır sergileyen Kılıçdaroğlu, bundan sonraki süreçte bu ve benzeri olayların yaşanmasına izin vermeyeceğini söyledi

CHP'nin olaylı İzmir kongresine Kılıçdaroğlu'ndan yorum!
18-09-2023 13:10
18-09-2023 13:13
Google News

CHP İzmir İl Başkanlığı 38. Olağan Kongresi'nde çarşaf ve blok listeyle seçime gitmek isteyen gruplar arasında arbede çıkması ve yumrukların havaya uçuştuğu kavga görüntüleri gündeme bomba gibi düştü. Yaşanan olaylar sonrası gözlerin çevrildiği CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan tek cümlelik bir yorum geldi.

"BUNDAN SONRA İZİN VERMEYECEĞİM"

İstanbul  il merkezinde 39 ilçe başkanıyla bir araya geldiği toplantıda konuya değinen CHP lideri, basına yansıyan görüntülerin rahatsız edici olduğunu vurgulayarak "Bundan sonraki süreçte bu ve benzeri olaylara izin vermeyeceğim" ifadelerini kullandı.

Öte yandan İstanbul İl Başkanlığı için Canan Kaftancıoğlu'nun yeniden aday olmayacağı konuşuluyor. Toplantıda bu konu için de bir yorum yapan Kılıçdaroğlu'nun İstanbul il başkanlığı için herhangi bir isim telaffuz etmediği, sadece bir profil çizdiği öğrenildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri