USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Teknoloji

Bootcamp Erciyes çerçevesinde ‘How To Be Freelancer’ eğitimi verildi

ERCİYES TEKNOPARK’TA BOOTCAMP ERCİYES PROGRAMI ÇERÇEVESİNDE ‘HOW TO BE FREELANCER’ EĞİTİMİ VERİLDİ. EĞİTİMDE FREELANCER ÜZERİNE TÜM DETAYLAR KONUŞULURKEN, YAKLAŞIK 300 KİŞİ KATILDI.

Bootcamp Erciyes çerçevesinde ‘How To Be Freelancer’ eğitimi verildi
02-06-2023 17:04
Google News

Erciyes Teknopark’ta Bootcamp Erciyes programı çerçevesinde ‘How To Be Freelancer’ eğitimi verildi. Eğitimde freelancer üzerine tüm detaylar konuşulurken, yaklaşık 300 kişi katıldı.


Avrupa Birliği tarafından fonlanan ve Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi ICMPD tarafından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonuyla yürütülen ENHANCER Programı çerçevesinde Erciyes Teknopark’ta düzenlenen Bootcamp Erciyes devam ediyor. Bu kez de Bootcamp Erciyes programı çerçevesinde ‘How To Be Freelancer’ Eğitimi verildi. Eğitimin açılış konuşmasını yapan, Erciyes Teknopark Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Hidayet Kiraz eğitimlerle ilgili bilgiler verdi. ‘How To Be Freelancer’ Eğitimi çerçevesinde iki oturumda gerçekleşen eğitimin ilk oturumunda Sosyal Medya Uzmanı Ahmet Ekinci tarafından katılımcılara freelancer çalışma ve freelancer nasıl olunur eğitimleri verildi. Eğitimin ikinci oturumunda ise freelance alanında birçok yazı, söyleşi ve podcatsleri bulunan ve birçok freelancer çerçevesinde mentörlük yapan Zekeriya Mulbay freelance üzerine katılımcıların sorularını yanıtladı. Eğitimin sonunda ise katılımcılar fikir alışverişinde bulundular.


Bootcamp Erciyes çerçevesinde gerçekleşen eğitimler devam ederken, eğitimlerin bir sonraki aşaması girişimcilik üzerine olacak.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ