USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

Başkan Beyoğlu kadınlarla bir araya gelip taleplerini dinledi

DİYARBAKIR’DA BAĞLAR İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN BEYOĞLU, BİNE YAKIN KADININ KATILDIĞI ETKİNLİKTE TALEPLERİNİ DİNLEDİ.

Başkan Beyoğlu kadınlarla bir araya gelip taleplerini dinledi
04-06-2023 15:53
Google News

Diyarbakır’da Bağlar ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, düzenlenen etkinlikte bir araya geldiği kadınların taleplerini dinledi.


Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçedeki kadınlarla bir araya gelerek belediye hizmetleri ve çeşitli konulardaki talepleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bine yakın kadının katıldığı etkinlik verimli geçerken, Başkan Beyoğlu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkın beklentileri doğrultusunda belediyecilik yapacaklarını dile getirdi.


Belediyenin Bağcılar Mahallesi’nde bulunan ve üç yıl önce ilçede şehit olan polis memuru Atakan Arslan’ın isminin verildiği belediyenin ek hizmet binası kampüsünde ilçedeki kadınların taleplerini dinleyen Beyoğlu, “4 yıldır halkın her sorunuyla ilgilenip hızlı ve pratik çözüm ürettik. 4 yıldır sokak sokak ev ev gezerek milletimizin ayağına gidiyoruz. Bu defa kadın vatandaşlarımızla kendi evleri olan belediyemizde bir araya geldik. Amacımız milletimizin gönlüne dokunmak. Belediyecilik gönüllere dokunarak, halkla istişare ederek çözüm üretmektir. Elhamdülillah elimizden gelenin en iyisi yapmaya gayret ediyoruz” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ