USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

Babalara teknolojik hediye seçenekleri

BABALARA TEKNOLOJİK HEDİYE SEÇENEKLERİ

Babalara teknolojik hediye seçenekleri
10-06-2023 12:24
Google News

Türkiye’nin sadece elektronik ürün satışı yapan pazar yeri platformu Turkcell Pasaj’da Babalar Günü kampanyasının başladığı duyuruldu.


Türkiye’nin sadece elektronik kategorisinde satış yapan pazar yeri platformu Pasaj, Babalar Günü’ne özel birbirinden farklı pek çok üründe kampanya başlattı. Yapılan açıklamaya göre bakımına özen gösteren babalara erkek bakım ürünleri, iletişimi seven babalara cep telefonları, teknolojik babalara bilgisayar ve tabletler ve gamer babalara bilgisayar ve oyuncu aksesuarları Pasaj’a özel fırsatlarla kullanıcılara sunuluyor.


Müzikle ruhunu besleyen babalara kulaklıklar ve hoparlörler, fit babalara akıllı saat ve bileklikler, kahve seven babalara kahve makineleri ile daha birçok hediye seçeneği de özel ödeme avantajları ve hediye çeki fırsatıyla Pasaj kullanıcılarını bekliyor.


Herkes faydalanabiliyor


Pasaj müşterileri yaptıkları alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından da faydalanıyor. Ayrıca operatör bağımsız herkesin kullanabildiği Pasaj’dan satın alınan ürünlerin tamamı yüzde 100 doğa dostu yenilenebilir karton ambalajlarda teslim ediliyor. İstanbul içi seçili ürün ve ilçelerde 24 saatte teslimat opsiyonu bulunuyor.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ