USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

AYTO Başkanı Ülken yeniden TOBB yönetiminde

AYDIN TİCARET ODASI (AYTO) BAŞKANI HAKAN ÜLKEN, TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ’NİN (TOBB) 79’UNCU GENEL KURULU’NDA YENİDEN BAŞKANLIĞA SEÇİLEN RİFAT HİSARCIKLIOĞLU’NUN YÖNETİMİNDE YER ALDI. TOBB YÖNETİMİNDE AYDIN’I 3. DÖNEMDE DE KESİNTİSİZ TEMSİL ETMENİN KENDİSİ İÇİN BÜYÜK BİR ONUR OLDUĞUNU BELİRTEN ÜLKEN, “BURADA HAKAN ÜLKEN DEĞİL, AYDIN VAR. AYDINIMIZA VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ” DEDİ.

AYTO Başkanı Ülken yeniden TOBB yönetiminde
31-05-2023 20:17
Google News

Aydın Ticaret Odası (AYTO) Başkanı Hakan Ülken, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 79’uncu Genel Kurulu’nda yeniden başkanlığa seçilen Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yönetiminde yer aldı. TOBB Yönetiminde Aydın’ı 3. dönemde de kesintisiz temsil etmenin kendisi için büyük bir onur olduğunu belirten Ülken, “Burada Hakan Ülken değil, Aydın var. Aydınımıza ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 79. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un katılımı ile TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurulu’nda Hizmet Şeref Belgesi Plaket Töreni ve yerli ve milli otomobil Togg için kura çekimi de gerçekleştirildi. “Hakan Ülken değil Aydın var”


İş dünyasının yakından takip ettiği TOBB 79. Genel Kurulu’nda Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken’in 3.kez yer alması Aydın’ı hem heyecanlandırdı hem de mutlu etti. Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, devam eden kongrede basın mensuplarının sorularına, “TOBB yönetiminde 3 dönemdir yer almak benim için çok büyük bir onur. Ancak şunu belirtmeliyim ki, burada Hakan Ülken yok, Aydın ilimiz var. Aydın Ticaret Odası var, Aydın Ticaret Odası’nın üyeleri var, Aydın’ın 9 Oda Borsası var. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Daha fazla çalışmaya daha fazla üretmeye ve daha fazla Aydınımıza ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu görevi bana layık gören başta TOBB Başkanım Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere, tüm TOBB delegelerine, Aydın’ın 9 Oda Borsa Başkanı, Odamın Üyeleri ve yol arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bu başarı Aydın’ımız ve Odamızın gururudur, Odamıza ve ilimize uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri