USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

Aydınlı sporcu Akkaş Türkiye şampiyonu oldu

SAKARYA'DA DÜZENLENEN YILDIZ ERKEKLER VE KADINLAR TÜRKİYE FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI'NDA AYDINLI SPORCULARDAN TEVFİK AKKAŞ 52 KİLOGRAMDA ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLURKEN, İBRAHİM ALP BAKIR İSE 57 KİLOGRAMDA YILDIZ ERKEKLER TÜRKİYE İKİNCİLİĞİNİ ELDE ETTİ.

Aydınlı sporcu Akkaş Türkiye şampiyonu oldu
09-06-2023 09:26
Google News

Sakarya’da düzenlenen Yıldız Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda Aydınlı sporculardan Tevfik Akkaş 52 kilogramda Erkekler Türkiye Şampiyonu olurken, İbrahim Alp Bakır ise 57 kilogramda Yıldız Erkekler Türkiye ikinciliğini elde etti. Yıldız Erkekler ve Kadınlar Ferdi Boks Şampiyonası 31 Mayıs-7 Haziran tarihleri arasında Sakarya’da gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu şampiyonada sporcular derece elde etmek için ter döktü. Şampiyonada Aydınlı sporcular 1 altın 1 de gümüş madalya sahibi olarak vatandaşları gururlandırdı. Şampiyonada Tevfik Akkaş 52 kilogramda Yıldız Erkekler Türkiye şampiyonu, İbrahim Alp Bakır ise 57 kilogramda Yıldız Erkekler Türkiye ikincisi oldu.


Sporcuları tebrik eden Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, "Aydın her geçen gün sporda başarı çıtasını arttırmaya devam ediyor. Şampiyonada derece alan sporcularımız Tevfik Akkaş ve İbrahim Alp Bakır’ı, antrenörlerini ve ailelerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri