USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Der: "Çalmadık kapı bırakmamamız gerekiyor"

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KEMAL KILIÇDAROĞLU TARAFINDAN YAPILAN “VATANDAŞIN KAPISINI YETERİ KADAR ÇALAMADIK” AÇIKLAMASINA YÖNELİK AÇIKLAMALAR GELMEYE DEVAM EDİYOR. SON OLARAK ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ABDULLAH DER, GENEL BAŞKAN TARAFINDAN YAPILAN TESPİTİN SON DERECE YERİNDE OLDUĞUNU VE KAPI ÇALMADIKÇA SEÇİM KAZANILAMAYACAĞINI AÇIKLADI.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Der: "Çalmadık kapı bırakmamamız gerekiyor"
18-09-2023 23:18
Google News

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Vatandaşın kapısını yeteri kadar çalamadık” ifadelerine yönelik, yapılan tespitin son derece yerinde olduğunu ve kapı çalmadıkça seçim kazanılamayacağını söyledi.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim sonrası yapılan analizlere yönelik yaptığı konuşmada, yeterince kapı çalınmadığına yönelik eleştirileri olmuş, "Yeteri kadar vatandaşın kapısını çalamadık. Kendi derdimizi anlatmak değil, onun derdini dinlemedik. Onun sorunlarını nasıl çözeceğimizi yeteri kadar anlatamadık. Dolayısıyla bizim tarihi bir görevimiz var" ifadelerini kullanmıştı.


Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der, CHP Genel Başkanı tarafından yapılan analizin son derece yerinde olduğunu dile getirdi. Der, "Genel başkanımızın bu sözüyle hareket ederek çalmadık kapı bırakmamamız gerekiyor. Bu söz doğrultusunda millete kendimizi derdimizi daha iyi anlatmamız lazım bunun için bu adımla yola çıkacak yeni yüzlere ihtiyaç var" dedi.


Abdullah Der, bu sözden yola çıkarak önümüzdeki günlerde Anadolu Yakasında bir ilçe belediyesi için başkan aday adalığını açıklayabileceğini duyurdu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri