USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Asayiş

Annesi doğum yapacak sürücünün heyecanı polisleri korkuttu

AKSARAY’DA POLİSİN YAPTIĞI UYGULAMA NOKTASINA SÜRATLE GİREN OTOMOBİL POLİSİN ŞÜPHESİ ÜZERİNE DURDURULURKEN, ARAÇTAN İNDİRİLEN VE HEYECANLI OLDUĞU HER HALİNDEN BELLİ OLAN GENÇ SÜRÜCÜ, “BEN HAFIZIM, ANNEM HAMİLE, KIZ KARDEŞİM OLACAK, ÇOK HEYECANLIYIM ABİ” DEDİ.

Annesi doğum yapacak sürücünün heyecanı polisleri korkuttu
09-06-2023 23:48
Google News

Aksaray’da polisin yaptığı uygulama noktasına süratle giren otomobil polisin şüphesi üzerine durdurulurken, ekipler araçtan indirilen ve heyecanlı olduğu görülen genç sürücünün, “Ben hafızım, annem hamile, kız kardeşim olacak, çok heyecanlıyım abi” savunmasıyla karşılaştı.


Olay, Tacin Mahallesi Tacin Caddesi üzerinde yaşandı. Eğitim ve Araştırma Hastanesi istikametinde bulunan alt geçidin hemen çıkışında uygulama yapan Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri ve mahalle ve çarşı bekçileri, alt geçitten hızla çıkarak süratle uygulama noktasına giren otomobile dur ihtarında bulundu. Otomobilin hızla uygulama noktasına girmesinden dolayı şüphelenen ekipler araç sürücüsü Salih Ö.’yü (18) ve yanındaki arkadaşını araçtan indirdi. Mutluluğu ve heyecanlı olması her halinden belli olan genç sürücü hastaneye gittiğini belirterek, "Abi inanmıyorsanız ben hafızım. Annem hamile, çok heyecanlıyım. Kız kardeşim olacak çok heyecanlıyım” dedi. Genç sürücü ve arkadaşı hızlıca kimlik kontrolü ve araç kontrolünden geçirilerek bırakıldı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ