USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Asayiş

Anne ve babasını kaybeden Iraklı çocuk ağladı

Bolu'da, caddede gezerken anne ve babasını kaybeden Iraklı 4 yaşındaki Mina Khalid, korkarak gözyaşlarına boğuldu. Emekli öğretmen Fatma Aydın ve polislerin sakinleştirmeye çalıştığı küçük kız, daha sonra bulunan anne ve babasına teslim edildi.

Anne ve babasını kaybeden Iraklı çocuk ağladı
09-02-2016 12:28
Google News

Iraklı Mina Khalid, kentin en işlek caddesi İzzet Baysal'da gezerken anne ve babasını kaybetti. Korkuya kapılıp ağlayan kızı görenler polise haber verdi. Gelen polis ekibi, küçük kızı sakinleştirmeye çalıştı.

Bir polis memuru cep telefonunu oynaması için kıza vermek istedi. Mina Khalid ağlamaya devam etti. Bu sırada emekli öğretmen Fatma Aydın da sakinleşmesi için küçük kızı kucaklayıp gözyaşlarını sildi. Polis memuru, daha sonra küçük kızı kacağına alıp ekip otosuna bindirerek Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürdü. Yapılan çalışma sonunda kızın annesi Esma ve babası Muhammed Khalid kısa sürede bulundu.

2 yıldır Bolu'da yaşayan Iraklı çift, Çocuk Şube Müdürlüğü'nde kızlarını teslim alarak ayrıldı. Mina Khalid, uzun süre gözyaşı dökmesinden sonra anne ve babasına kavuşmanın sevinciyle babasının kucağında evine gitti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri
PUAN DURUMU TÜMÜ