USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Bursaspor

Alinur Aktaş'tan Ekrem Senal'a başkanlık teklifi !

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'in Bursaspor eski yöneticisi ve Yıldırımspor Başkanı Ekrem Senal'a kongrede aday olması teklifi yapıldığı öğrenildi.

Alinur Aktaş'tan Ekrem Senal'a başkanlık teklifi !
01-06-2023 12:28
01-06-2023 19:55
BURSA
Google News

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'in Bursaspor eski yöneticisi ve Yıldırımspor Başkanı Ekrem Senal'a kongrede aday olması teklifi yaptığı öğrenildi.

Ömer Furkan Banaz Yönetimi'nin kongre kararı almasının ardından Bursaspor Camiasında kimlerin aday olacağı merak edilirken, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'in kulübün yeni bir maceraya atılmaması ve tecrübeli birilerine emanet edilmesi için görüşmelere başladığı bilgisi alindi. Bu kapsamda ilk olarak daha önce de başkanlık teklifi yaptığı Bursa Yıldırımspor Başkanı Ekrem Senal'la bir görüşme gerçekleştiren Aktaş, Senal'ın görüşlerini aldı. Ekrem Senal'ın teklifi reddetmediğı; ancak gerekli mali kaynak için kendi katkısınin yanı sıra Alinur Aktaş'tan da destek olması gerektiğini ifade ettiği gelen bilgiler arasında. İkilinin önümüzdeki günler tekrar biraraya gelmesi bekleniyor.

HABER: Tarık Çapçı 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
Bursa Gazete Manşetleri